Hallitus

Yhdistyksen hallitus 2018 - 2019

Yhdistyksen hallitus kokoontuu noin 10 kertaa vuodessa. Jäsenet voivat esittää käsiteltäviä asioita kokousten esityslistoille ottamalla yhteyttä hallituksen jäseniin.

Puheenjohtaja

Kirsi Räisäsen
kirsi.raisanen2@sll.fimnet.fi

Varapuheenohtaja

Niklas Granö
niklas.grano@hus.fi

Hallituksen sihteeri

Satu Kaski
satu.kaski@clearmind.fi

Hallituksen jäsenet

Aleksi Jalava
aleksi.jalava@metodi.fi

Minna Lammi, jäsenvastaava
lammi.minna@gmail.com

Kimmo Pihlaja
kimmo.pihlaja@gmail.com

Tarja Melartin
tarja.melartin@fimnet.fi

Satu Kivitie-Kallio
satu.kivitie-kallio@sanatrix.fi

Jyrki Tuulari
jyrki.tuulari@gmail.com

 

 

Hallituksen varajäsenet

Nina Vaaranen-Valkonen
vaaranenvalkonen@gmail.com

 

Minna Koskinen
minna.koskinen@pshp.fi